ÁČKO: TJ Sokol Libiš - Tatran Rako Rakovník 1:0 (1:0)

V 8.kole jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo Tatranu Rakovník. Hostům chyběl útočník Kudela a obránce Vecka, nám se ve středečním poháru zranil brankář Kratochvíl a záložník Hityk (postoupili jsme do druhého kola po vítězství 4:1 na hřišti Záryb).
Od začátku jsme byli lepším mužstvem, soupeře jsme nepouštěli k zakončení a pohlednou kombinační hrou jsme si vytvářeli příležitosti. Branku jsme vstřelili po akci z naší poloviny hřiště, po přihrávce Kabyla se uvolnil na straně hřiště Pochman a předložil krásnou přihrávkou míč Bičanikovi a ten s přehledem vstřelil branku. Po změně stran jsme si vytvořili další příležitosti, tu největší měl opět Bičanik po centru Pochmana a hostující brankář skvěle hlavičku zneškodnil. Tatran v závěru začal hrát vabank, my jsme si zodpovědnou hrou jednogólový náskok pohlídali, v obranné fázi jsme hostům nedovolili za celé utkání vypracovat si vyloženou šanci.

Šídlo - Kabyl, Trojan, Janík, Zuskin - Pražák, Slezák, Bičanik, Kubeš - Jirásek, Pochman střídali Mich.Novák, Mitáš, Matoušek

Václav Havel : Zasloužený zisk třech bodů, v prvním poločase jsme měli přidat uklidňující gól, šance byly i na začátku druhé půle, pak jsme se trošku zatáhli a vítězství dobrou defenzívou celého týmu pohlídali. Kluky musím pochválit, zápas odmakali, bylo vidět,