ÁČKO: Sparta Kutná Hora - TJ Sokol Libiš 1:0 (1:0)

V neděli 9.10. jsme odehráli další mistrovské utkání, prohráli jsme 1:0 po poločase 1:0. Branku jsme dostali v prvním poločase po standartní situaci, soupeře jsme nepustili k zakončení, bohužel tečovaný míč od jednoho z našich hráčů zapadl do naší branky. Domácí si za celé utkání nevytvořili žádnou příležitost, pouze na začátku druhé půle měli jednu nepříjemnou střelu, které šla mimo branku. My jsme odehráli herně dobré utkání, v první půli jsme se dostávali po kombinačních akcích na dostřel,největší šanci měl Pochman, zkoušel přelobovat domácího brankáře, ten jeho pokus chytil. Krásnou střelu Kubeše domácí brankář s námahou vyrazil. Ve druhém poločase zlikvidoval střelu Jiráska z otočky, vyřešil i další naše příležitosti.

Šídlo - Kabyl, Trojan, Novák Mart., Zuskin - Kubeš, Novák Mich., Bičanik, Pražák - Jirásek, Pochman střídali Slezák, Mitáš, Matoušek

Václav Havel : Kluky chválím, hráli jsme u prvního, za celé utkání nás ze hry ani jednou nepřehráli, my jsme odehráli kvalitní zápas. Bez vstřelené branky se nedá bodovat, na rozdíl od domácích jsme měli několik šancí, je to škoda, nezasloužili jsme si prohrát.