St.dorost: TJ Sokol Libiš - SK Slaný 0:1 (0:1)

Do zápasu se Slaným jsme chtěli vletět a soupeře přejet a získat tři důležité body ! Bohužel se nám nic, co jsem klukům naordinoval, nepodařilo splnit a první poločas jsme naprosto propadli a předváděli antifotbal ! Hosté se ujali vedení hned z kraje utkání a další šance střídala šanci ! I když jsme si vypracovali nějaké pološance, tak se nám do půle nepodařilo vyrovnat ! Do druhé půle jsme vlétli po menší domluvě v kabině jako vítr a soupeře zatlačili a dvacet minut k ničemu nepustili ! I přes velké množství šancí a jasnou převahu se nám nepodařilo vstřelit gól a tak jsme prohráli 0:1. Bohužel se nám opět jako před týdnem nepodařilo proměnit velké množství šancí. Věřím, že se nám podaří prolomit střeleckou smůlu už v příštím utkání na Pšovce!