St.dorost: TJ Sokol Nové Strašecí - TJ Sokol Libiš 3:2 (2:1)

Do Nového Strašecí jsme jeli uhrát nějaký ten bod, i když jsem předpokládal velice těžké utkání ! Bohužel mi chyběli dva klíčoví hráči a tak byl náš tým trochu oslabený ! Na mokrém trávníku měla hra od začátku dobré tempo a tak i fotbal byl líbivý ! Hned po pár minutách se po chybě našeho brankáře dostali domácí do vedení, které jim ovšem vydrželo jen asi minutu. Po dlouhém nákopu Čermáka proběhl obranou domácích jako nůž máslem Tumpach a nedal domácímu gólmanovi šanci ! Strašecí se znovu ujalo vedení ještě v první půli, kdy naši obránci nedokázali na velkém vápně sebrat balon soupeřově útočníkovi a ten nepříliš povedenou střelou dal branku ! I přesto, že jsme měli několik vyložených šancí, se šlo do kabin za stavu 2:1 pro domácí ! Druhou půli jsme na soupeře vlétli a nepustili ho dvacet minut k balónu ! Bohužel k vyrovnání naše obrovská převaha a spousta šancí nevedla ! Naopak soupeř se po ojedinělém pobytu na naší půli prosadil a zvýšil na tři jedna ! Dál pokračoval stejný scénář, ale kluci, jmenovitě Lemarie, po krásném uvolnění Matiho, už jen snížili. Zápas, který jsme mohli v pohodě vyhrát nebo minimálně zremizovat, jsme tak smolně prohráli 3:2.