ÁČKO: Český Lev Union Beroun - TJ Sokol Libiš 1:0 (0:0)

V sobotu jsme v 7.kole jeli na hřiště Berouna, nemohli jsme počítat s Pochmanem, Bryndou, Mich. Novákem, kteří měli zdravotní problémy. Utkání jsme prohráli 1:0 (0:0), branku jsme dostali v 70.minutě po akci ze strany a přihrávce před branku, osamocený hráč domácích neměl problém dorazit míč do branky. V prvním poločase si domácí nevypracovali žádnou gólovou příležitost, kopali pouze několik rohů a standartních situací okolo vápna, my jsme měli pološanci, ale Jiráskovi chyběl půlmetr, aby centrovaný míč stihl usměrnit na branku. Ve druhém poločase jsme zahrozili my, ale Bičanikova hlavička šla nad branku a střelu Janíka vykopl se štěstím domácí brankář. Domácí se tlačili do útoku, my jsme jejich pokusy stihli odvrátit. Po jedné ze standartek se dostali do obrovské šance, ale Šídlo dvě střely z bezprostřední blízkosti zneškodnil. Pak přišla již zmíněná branka. My jsme odpověděli tlakem, kopali jsme několik rohů po sobě, po teči Mitáše se míč odrazil od tyče domácí branky, následnou dorážku Trojana brankář vyrazil na další roh.

Šídlo - Kabyl, Trojan, Zuskin, Janík - Špička, Pražák, Kubeš, Bičanik - Jirásek, Mitáš střídali Hityk, Slezák, Matoušek

Václav Havel : Škoda, že jsme nedovezli bod, který by byl asi spravedlivý. Soupeř si ze hry moc šancí nepřipravil, my až ve druhé půli, tentokrát jsme ale nic neproměnili, za stavu 0:0 jsme měli největší šanci, kdyby jsme jí proměnili....ale na kdyby se nehraje.